جدیدترین مطالب

رستوران های یزد


مقدمه جاذبه های توریستی رستوران ها مراکز خرید هتل ها اطلاعات ضروری گالری تصاویر

به گفته اهالی رستوران سادات اخوی واقع در بلوار جمهوری و رستوران فرهنگیان واقع در منطقه صفائیه از بهترین رستوران های شهر هستند که در رستوران فرهنگیان علاوه بر غذاهای سنتی، پیتزا و فست فود هم ارائه می شود.

غذای سنتی شهر یزد شولی است. شولی غذایی شبیه آش رشته اما بسیار رقیق تر است. برخی رستوران های یزد شولی هم در برنامه غذایی خود گنجانده اند.

رستوران های سنتی باغ مرشد، سنتی شبستان محسن، سنتی سور، ییلاقی باغ شاه، ییلاقی باغ بهشت و ییلاقی باغ سبز نیز از رستوران های فعال یزد هستند که در طرح سفرهای ارزان قیمت این شهر نیز شرکت داشته و برای مسافران و گردشگران 20 درصد تخفیف دارند.


رستوران سنتی ادیب الممالک

این رستوران در حقیقت در هتل سنتی ادیب الممالک، در بافت سنتی - تاریخی یزد واقع گردیده است. از نکات برجسته این رستوران محیط دلنشین و سنتی، غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی و کادر پذیرایی مجرب است.

همچنین کافی شاپ هتل ادیب الممالک که در مجاورت رستوران قرار دارد، برای گذراندن یک بعد از ظهر زیبا در کنار حوض ها و فواره های دل انگیز به همراه نور پردازی زیبا و چشم نواز و نوای دلنشین موسیقی سنتی جهت صرف قهوه و چای و انواع نوشیدنی ها و غذاها ایده آل می باشد.

  • آدرس: یزد،
  • تلفن: 62293250351
تورهای ویژه
کارشناسان فروش تور
تور داخلی رزرو آنلاین هتل

تور خارجی بلیط
Iran AirMahanTabanCaspianEmiratesAir ArabiaQatar AirwaysKLMLufthansaAirAsia